CityGuide'da çok özel turlar ve seyahat deneyimleri

Hangi lokalin bir turist tuzağı olduğunu bilmediğinizden, Floransa'nın ortasında kalakaldığınız oldu mu? Eve döndüğünüzde Danzig'de göremediğiniz harika bir antika çarşısının onduğunu öğrenirseniz ne olur ? Loirie Sarayı'nda etrafa bakıp, halıların üzerindeki desenlerin ne anlama geldiğini çözmeye çalıştığınızı düşünün. Özel ilgi alanlarınız var, mesela Berlin'de Yahudilerin nasıl yaşadığını merak ediyorsunuz. Veya sanat tarihi ile ilgileniyorsunuz ve Viyana'daki müzeler hakkında rehberlerde bulunandan daha fazla bilgi almak istiyorsunuz. Hatta bir Londra şehir turu ile Güney İngiltere'deki bahçelerde bir gezintiyi kombine etmek isteyebilirsiniz. Barselona'da yaptığınız bir şehir turu ile tüm görülecek yerleri görebileceğinizi düşünüyor musunuz ? Üç önemli din; Musevilik, Hıristiyanlık ve Islam tarafından kutsal kabul edilen Kudüs hakkında her şeyi biliyor musunuz ? Tüm bunları öğrenmek ve yaşamak ister misiniz ? Bir tur mu planlıyorsunuz ? CityGuide dünyanın her yerinde tatilciler, gezginler, turistler için ücretsiz ve komisyon almadan turlar tavsiye ediyor.

Rehberler, Acenteler, Oteller ve Şehir Turları için Portal

Avrupa'da ve dünyanın değişik yerlerinde hep harika ve ilginç rehberlerle tanıştım. Onların yaptıkları işe saygımdan bu seyahat portalını tasarladım. Rehberler sizin yapmış olduğunuz turun uzun zaman aklınızdan çıkmamasına neden olurlar. Bölgeyi tanımaları ve uzun tecrübeleri nedeni ile görülecek yerlere en kısa zamanda ulaşmanızı sağlarlar. Rehberler ilginç, hatta uzak mesafelere turlar organize ederler. Ancak rehberler aracılığı ile o anda hangi anıtların restorasyon nedeni ile kapalı olduğunu öğrenebilirsiniz. Rehberler sanat ve tarih bilgileri ile size bir müzeyi, bir kiliseyi hatta bir yol kavşağını unutulmaz bir deneyim haline getirebilir. Rehberler genellikle kuyrukları nasıl aşacaklarını bilirler ve bir yabancı şehir ve kültürü konusunda deneyimleri ile size değerli yardımlar sunarlar.

Şehir turunuzu planlayın - Anlatımlı turlar, Şehir Turları ve gezilerinizi rezerve edin

Bu seyahat portalında size uygun rehberi kolay bulursunuz. Çünkü burada tüm dünyadan rehberler şehirlerini ve görülecek yerlerini ücretsiz olarak tanıtma olanağı bulurlar. Rehberler kendine özel sayfalar hazırlayabildiklerinden ve kullanıcı dostu arama fonksiyonu ile aradığınız rehberi çok hızlı bulma olanağınız vardır. Tur yapmak isteyenler rehberlerle kontakt kurarak seyahat öncesi turlarını kararlaştırıp planlayabilirler.
Turistler, Tatilciler, Seyahat Acenteleri, Oteller ve Gezginler için

Veya bir rehberin sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre bir tur teklifi mi yapmasını istiyorsunuz ? Ücretsiz bir talep yaratın, ve bir veya birden çok rehberin bu talebe cevap vermesini bekleyin.