CityGuide Sightseeing Tours īpašie izbraucienu un ceļojumu piedzīvojumi

Apjucis Florencē, jo Jūs nezināt, kurā no ēstuvēm Jūs sagaida nepatīkams pārsteigums? Tikai atgriežoties no ceļojuma Jūs uzzinājāt, ka Gdaņskā ir lielisks antikvariāta tirgus? Jūs esiet kādā no Luāras pilīm un mēģiniet uzminēt, kas attēlots uz daudziem gobelēniem? Gribiet piedzīvot ebreju ikdienas dzīvi Berlīnē? Vai varbūt Jūs interesē mākslas vēsture, un Jūs vēlētos vairāk uzzināt par Vīns muzejiem par kuriem rakstīts ceļvedī? Vai vēlaties apvienot Londonas apmeklējumu ar ekskursiju uz Dienvidanglijas dārziem? Vai Barselonā esat redzējāt visus apskates objektus? Vai Jūs pazīstiet Jeruzalemi, kas ir viena no svētākām 3 reliģiju: jūdaisma, kristietības un islāma pilsētām? Vēlaties to visu redzēt un piedzīvot? Jūs plānojat pilsētas apskati? City Guide sniedz bezmaksas un bez komisijas informāciju par ekskursijām- atpūtniekiem un ceļotājiem visā pasaulē.

Portāla pamat versija ir skatāma vāciski. Jūs variet ievadīt tūristu gidu pieprasījumus arī vācu vai angļu valodā.

Portāls tūristu gidiem, tūristu grupu vadītājiem, ceļojumu birojiem, viesnīcām un ekskursiju piedāvājumiem

Vēl un vēl iepazīstoties ar brīnišķīgiem un interesantiem tūristu gidiem Eiropā un citviet pasaulē! Šo portālu izveidoju viņu darba atzinībai. Tūristu gidi palīdzēs, lai Jūsu nākamais ceļojums paliktu ilgā un pozitīvā atmiņā. Viņu pieredze un vietas pārzināšana Jums garantēs īsāko ceļu apskates objektu atklāšanai. Tiks noorganizētas aizraujošas ekskursijas, ja nepieciešams arī izbraucieni uz attālākiem apskates objektiem un Jūs saņemsiet informāciju, kurš apskates objekts patlaban remontdarbu dēļ ir slēgts. Tūristu gids ar padziļinātu izglītību vēsturē vai mākslas zinātnē padarīs Jūsu muzeja, baznīcas vai pat ielas krustojuma apskati par piedzīvojumu. Atzīti tūristu gidi palīdzēs Jums iekļūt apskates objektos, nestāvot rindās un ar savām valodu zināšanām būs lieli palīgi, ikreiz, kad saskarsieties ar nepazīstamo pilsētu ikdienu un kultūru.

Plānot pilsētas apskates- pasūtīt pilsētas apskates ekskursijas ar kājām un autobusu, kā arī ārpus pilsētu izbraukumus

Šis ceļojuma portāls Jums palīdzēs vieglāk atrast piemērotāko gidu, jo šeit tūristu gidiem no visas pasaules ir iespēja bezmaksas sevi prezentēt individuāli. Pamat piedāvājumi ir atrodami pateicoties viegli lietojamai meklēšanas funkcijai, turklāt katram tūristu gidam ir iespēja bezmaksas izveidot savu profilu. Ceļotājiem šeit ir iespēja vēl pirms ceļojuma saskaņot plānus ar tūristu gidu.