Особливі враження від поїздок та подорожей на City Guided Tours

Відчуваєте себе безпорадними у Флоренції, оскільки не знаєте, який саме заклад є пасткою для туристів? Тільки після повернення додому ви дізналися, що в Ґданську є чудовий ринок антикваріату? Стоїте в одному із замків Луа́ри і не знаєте, що зображено на гобеленах? Маєте особливі зацікавлення і хочете краще пізнати повсякденне єврейське життя в Берліні? Чи цікавитеся історією мистецтва і хотіли б дізнатися про музеї Відня більше, ніж можна знайти в туристичному довіднику? Або ж бажаєте поєднати подорож до Лондона з поїздкою в сади на півдні Англії? Під час автобусної або ж пішої екскурсії Барселоною ви не побачили усіх визначних місць? Чи знаєте ви все про Єрусалим, одну з найбільших святинь трьох монотеїстичних світових релігій: Іудаїзму, Християнства та Ісламу? Хочете про все це знати та пережити більше? Плануєте тур в місто? CityGuide пропонує безкоштовно, без комісії по цілому світу тури та екскурсії містами для: туристів, відпочивальників та усіх подорожуючих.

Портал для гідів, туристичних фірм, готелів та вибору екскурсій

Усюди в Європі та в світі я завжди знайомився з хорошими та цікавими гідами. Для того, аби їх праця набула визнання, я і створив цей туристичний портал. Гіди можуть зробити так, що ваша наступна подорож залишиться приємним спогадом надовго. Їхні знання місцевості та багаторічний досвід гарантують вам найкращі шляхи ознайомлення з туристичними принадами. Вони організовують насичені тури, якщо потрібно – й поїздки у віддалені напрямки, вони знають, який пам'ятник якраз сьогодні закритий на реставрацію. Супровідники з історичною та мистецькою освітою можуть зробити відвідини музею, церкви чи навіть перехід через вулицю незабутнім життєвим епізодом. Визнані гіди інколи можуть й обійти чергу, а знанням мови, теж стане цінною допомогою в повсякденному житті чужого міста та культури.

Заплануйте поїздку в досі незвідане місто – замовте екскурсію, тур, прогулянку містом чи цікаву поїздку

Із допомогою порталу для подорожей пошук потрібного гіда стане набагато легшим, так як екскурсоводи з усього світу мають можливість безкоштовно та індивідуально представити як себе, так і своє місто, з усіма його визначними місцинами. Ви легко натрапите на пропозиції за допомогою зручної для користувачів пошукової системи, враховуючи те, що кожен з гідів може безкоштовно налаштовувати свою власну сторінку. Мандрівники мають змогу ще перед поїздкою узгодити свій план з екскурсоводом.