Nevšední výlety a zážitky na cestách na City Guide Sightseeing Tours

Jste bezradný ve Florencii, nevíte, která restaurace je pastí na turisty? Zjistili jste teprve doma, že je v Gdaňsku tržiště se starožitnostmi? Stojíte v zámku Loiře a hádáte, co představují tapiserie? Máte specielní zájmy a chcete zažít židovský všední den v Berlíně? Nebo se zajímáte o historii umění a rádi byste se dozvěděli o muzeích ve Vídni víc, než co se dá vyčíst z cestovní příručky? Nebo byste chtěli zkombinovat cestu do Londýna s výletem do zahrad jižní Anglie? Viděli jste při okružní jízdě nebo pěší prohlídce v Barceloně všechny pamětihodnosti? Víte vše o Jeruzalému, nejsvatějším městě tří monotheistických světových náboženstvích; židovství, křesťanství a islám. Chcete se to vše dozvědět a zažít? Hodláte navštívit cizí města? City Guided Tours zprostředkovává zdarma a bez provize turistické zájezdy pro zájemce o cestování do měst celého světa.

Portál pro průvodce, cestovní kanceláře, hotely a prohlídky měst

Všude v Evropě i ve světě jsem poznal zajímavé a vynikající průvodce. Z uznání k jejich práci jsem naprogramoval tento portál. Průvodci vám mohou pomoci, aby vaše příští cesta zůstala dlouho a pozitivně ve vaší paměti. Jejich znalost místa a dlouholetá zkušenost vám garantuje nejkratší cestu za poznáním. Organizují napínavé cesty, případně jízdy k vzdáleným destinacím a vědí také, která pamětihodnost je zrovna kvůli renovaci uzavřena. Fundovaný průvodce se vzděláním v historii a kunsthistorii vám změní návštěvu musea nebo kostela i pouhou křižovatku v opravdový zážitek. Akceptovaní průvodci vám pomohou zkrátit čekání a poskytnou vám drahocennou pomoc svými obsáhlými jazykovými znalostmi v cizím městě a kultuře.

Plánování cesty do měst - objednávky prohlídek pamětihodností. Túry, procházky městem, projížďky městem a výlety

Tento cestovní portál vám usnadní práci při hledání vhodného průvodce. Zde dostanou průvodci na celém světě možnost presentovat sebe a své město s jeho pamětihodnostmi. Standardní nabídky mohou být rychle nalezeny pomocí uživatelské vyhledávací funkce, a každý průvodce si zde může zdarma zřídit svou podstránku. Zájemci o cestování zde mají možnost naplánovat si cestu přímo s průvodcem.